Majster

4 500,00 - 5 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Tomaszów Lubelski
  • Rodzaj umowy Umowa o pracę
  • Forma pracy Pełny etat
  • Wynagrodzenie 4 500,00 - 5 000,00 zł
  • Dodano 2019.04.18

Opis stanowiska

praca majster Tomaszów Lubelski, praca budowalniec Tomaszów Lubelski, praca złota rączka Tomaszów Lubelski

Koordynowanie prac produkcyjno-budowlanych (domy kontenerowe)
Praca na hali produkcyjnej w Opolu.
Wyznaczanie zadań pracownikom należącym do zespołu roboczego.
Uczestniczenie w pracach wykonawczych podległego zespołu

Wymagania

Wykształcenie min. zawodowe/techniczne.
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
Mile widziane uprawnienia elektryczne/ hydrauliczne/ spawalnicze
Zmysł "złotej rączki".
Praktyczne umiejętności w zakresie prowadzenia robót i nadzorowania pracy innych osób oraz znajomość wymogów technicznych.
Oferujemy

Umowę o pracę na cały etat.
Atrakcyjne wynagrodzenie.
Możliwość nadgodzin.
Bogaty system benefitów.

Ważne do: 2020.04.17, wyświetleń: 130

nr ogłoszenia: 180